לקבלת הצעת מחיר:

הובלה מנוף הרמה


האם הובלה מנוף הרמה היא פעולה שנדרשת רק בדירות גדולות או גם בהובלה של דירה קטנה? זו שאלה שלא פעם אנחנו תמהים לגביה, כשאנחנו רואים חברת הובלה מנוף הרמה עובדת על דירה קטנה, בין אם מדובר בהובלה של דירה קטנה בשפלה, במרכז הארץ או בכל מקום אחר. 

לכאורה, זה נשמע כמו פרדוקס, הרי הובלה מנוף הרמה מתבצעת בשני מצבים עיקריים, הראשון, כשמדובר בדירה שנמצאת בקומה גבוהה ואין אפשרות לבצע הובלה של רהיטים וחפצים אל המשאית דרך מעלית ובטח לא דרך חדר מדרגות. המצב השני הוא כשמדובר בדירה שכוללת ריהוט כבד, למשל פסנתר, שלא ניתן להעביר אותו אלא באמצעות חברת הובלה מנוף הרמה. 

אך האמת היא שאנחנו יכולים למצוא הובלות דירה קטנה בשפלה או הובלות דירה קטנה בשפלה, שכוללות גם שימוש באמצעי של הובלה מנוף הרמה ויש לכך הסברים מאוד ברורים וטובים, יש לומר. 

ראשית, ישנן דירות שאף על פי שהן קטנות, הן כוללות ריהוט כבד שלא ניתן להרים אותו בשום צורה אלא באמצעות מנוף הרמה. בין אם מדובר במזנון, מיטה, פסנתר ואפילו ריהוט אחר. מדובר על ריהוט שכל ניסיון להרים אותו בצורה שונה, כלומר דרך מנוף, עלול להוביל לפציעה קשה של המובילים ולנזק משמעותי לריהוט עצמו. 

שנית, אנחנו יכולים למצוא דירות קטנות, בעיקר כשמדובר בדירות שנבנו לפני שלושים-ארבעים שנה, דירות בשכונות רכבת ישנות, אשר לא ניתן לבצע מעבר נוח של חפצים ורהיטים דרך חדר מדרגות כי הוא צר מדי. לכן ההמלצה היא לפתוח את המרפסת ולבצע את ההובלה דרך שימוש בשירות של חברת הובלה מנוף הרמה. מדובר על מנוף שמחובר למעקה המרפסת ומשם דואגים להעביר הכל. 

שלוש, שירות הובלה מנוף הרמה יכול לחסוך בזמן, ולכן לא מעט בעלי דירות שמתכננים הובלות דירה קטנה בשפלה, מעדיפים לעשות את ההובלה בעזרת מנוף הרמה ולא באופן עצמאי. 

נקודה חשובה נוספת שאנחנו צריכים זה עלויות. לעיתים יותר משתלם להזמין שירות הובלה מנוף הרמה ולא לעשות את ההובלה הרגילה, שלוקחת יותר זמן וגובה גם עלויות נלוות שונות. כך אנחנו חוסכים זמן, חוסכים בעלויות אפילו. נכון שלשם כך אנחנו צריכים לברר מה העלויות אותן אנחנו צריכים לשלם לפני שאנחנו ממהרים לעשות זאת, והאם באמת מדובר על חסכון כלכלי או שמא לא בדיוק כך. 

אם אתם מעוניינים לדעת עוד על הובלה מנוף הרמה ועל חברה שיכולה לספק לכם שירות שכזה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום. אנחנו בחברת יוסי הובלות נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה. פנו אלינו בטלפון או דרך אתר החברה ותוך זמן קצר תקבלו את כל המענה הנדרש לכם בנושא. 
 
דברו איתנו! 
072-33-80-473
info@moving-il.co.i
l
שירותי הובלה משלימים
"יוסי הובלות" אינה עוד חברת הובלות. אצלינו ביוסי הובלות מבינים את צורכי הלקוח ומספקים קשת רחבה של מוצרי הובלה משלימים כמו למשל אחסון חפצים, אריזה ופריקה , הובלה עם מנוף ועוד מגוון שירותי הובלה רחב.
הובלות משרדים
הובלות משרדים היא המומחיות שלנו ביוסי הובלות. אצלינו תוכלו למצוא את כל השירותים הדרושים להובלת משרד או עסק, החל בעיטוף והגנה על החפצים וכלה בהובלה מבוטחת ויעילה.
הובלות קטנות
לא משנה אם מדובר בפריט בודד או מספר פריטים להובלה, אצלינו ביוסי הובלות שום הובלה לא קטנה מדי והמחירים ללא תחרות.
כל הובלה מבוטחת ומבוצעת ביעילות, זריזות ושירות ללא פשרות - התקשרו עכשיו וקבלו הצעת מחיר! 
הובלות
חברת הובלות "יוסי הובלות" מספקת את כל סוגי ההובלות.
הובלות קטנות,הובלות דירות, הובלות משרדים,הובלות מפעלים,הובלות עסקים,שליחויות,הובלת מכשירי חשמל,אריזה ופריקה ועוד אינספור שירותים משלימים בתחום ההובלות. 
מחפשים מובילים מקצועיים?
אנו ב"יוסי הובלות" נספק לכם שירות בטוח ומבוטח להולת חפצים, אחסון לטווחי זמן שונים ועוד.
התקשרו עכשיו!