לקבלת הצעת מחיר:

הובלה קטנה


לא פעם עולה אצלנו השאלה, כשאנחנו צריכים לבצע הובלה קטנה, האם לבצע את ההובלה בעצמנו או להזמין שירות הובלות מקצועי. אנחנו יכולים לבחור לעיתים לבצע הובלות קטנות באמצעות רכב משפחתי או לקחת טנדר מחבר או קרוב משפחה ולבצע הובלות של חפצים ורהיטים שונים בעצמנו. השאלה היא, עד כמה אנחנו מעוניינים בכך ובחלק הבא נסביר האם זה בכלל משתלם לנו. 

אנחנו יכולים לראות לא מעט צעירים, בעיקר סטודנטים, וכן זוגות צעירים אשר מעוניינים לחסוך בעלויות ועל כן הם מבצעים הובלות קטנות בעצמם. בוודאי כשמדובר על דברים שניתן להוביל באמצעות רכב פשוט. לא פעם הם מבקשים לעשות זאת כך, מהטעמים הברורים בצורה כזו הם יכולים להפחית את העלויות של ההובלה ובמקרים מסוימים אפילו לוותר עליה. 

העניין הוא, אם עושים הובלה בת"א, הובלה ביפו או אפילו הובלה פריטים בודדים בבת ים, הרי שזה לא נכון בהכרח לעשות את זה באמצעות הובלה עצמית. גם אם מדובר באפשרות לחסוך בכסף, ייתכן מאוד שכל הפעולה תגרום רק נזק לפריטים אנחנו מבקשים להוביל, שלא נדבר על זה, שזה מצריך מאיתנו לא מעט משאבים אחרים. למשל, אם אנחנו מבצעים הובלה קטנה, אנחנו עדיין זקוקים לרכב, אנחנו עדיין צריכים לבצע את זה בשעות שאין פקקים, זה עדיין דורש מאיתנו לא מעט דברים. לכן ייתכן מאוד שנעדיף לבצע הובלה קטנה באמצעות חברה שמתמחה בכך. 

אומנם זה יכול לעלות יותר כסף, אך אם אנחנו נפעל בצורה חכמה ונעשה סקר שוק לגבי הובלה בת"א או הובלה יפו של חפצים קטנים, הרי שיהיה סיכוי שנוכל לבצע את השירות בצורה מאוד פשוטה וזולה. חברות הובלות יכולות לספק לנו כלי רכב מתאימים, כלי אריזה מתאימים, וכמובן צוות מקצועי שישמח לעמוד לרשותנו ולעזור לנו בשירות. 

אנחנו צריכים לקחת בחשבון נקודה נוספת, הובלה קטנה אומנם לוקחת פחות זמן, אך אם נעשה את זה בעצמנו, ייתכן מאוד שאנחנו נגלה שהיא לוקחת לא פחות זמן מהובלה רגילה ואפילו יותר, לאור העובדה שאין לנו ניסיון באריזה, בהובלה שלא נדבר על זה, שאם מדובר בריהוט או מכשירי חשמל כבדים, אנחנו נצטרך לשאת אותם בעצמנו אל הרכב, דבר שיכול גם לקחת לנו הרבה זמן וגם להיות מאוד בעייתי מבחינת משקל וכדומה. לכן מומלץ גם בהובלה קטנה להיעזר בחברה מקצועית. 

אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית. אצלנו ביוסי הובלות תהנו ממחירים נוחים ואידיאליים לצורכי הובלות, בין אם מדובר בהובלה בתל אביב, הובלה ביפו ובכל יישוב אחר באזור המרכז והשפלה. פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית. אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם, לענות לכל שאלה ולעזור לכם בכל פנייה. פנו אלינו והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם.
 
 
דברו איתנו! 
072-33-80-473
info@moving-il.co.i
l
שירותי הובלה משלימים
"יוסי הובלות" אינה עוד חברת הובלות. אצלינו ביוסי הובלות מבינים את צורכי הלקוח ומספקים קשת רחבה של מוצרי הובלה משלימים כמו למשל אחסון חפצים, אריזה ופריקה , הובלה עם מנוף ועוד מגוון שירותי הובלה רחב.
הובלות משרדים
הובלות משרדים היא המומחיות שלנו ביוסי הובלות. אצלינו תוכלו למצוא את כל השירותים הדרושים להובלת משרד או עסק, החל בעיטוף והגנה על החפצים וכלה בהובלה מבוטחת ויעילה.
הובלות קטנות
לא משנה אם מדובר בפריט בודד או מספר פריטים להובלה, אצלינו ביוסי הובלות שום הובלה לא קטנה מדי והמחירים ללא תחרות.
כל הובלה מבוטחת ומבוצעת ביעילות, זריזות ושירות ללא פשרות - התקשרו עכשיו וקבלו הצעת מחיר! 
הובלות
חברת הובלות "יוסי הובלות" מספקת את כל סוגי ההובלות.
הובלות קטנות,הובלות דירות, הובלות משרדים,הובלות מפעלים,הובלות עסקים,שליחויות,הובלת מכשירי חשמל,אריזה ופריקה ועוד אינספור שירותים משלימים בתחום ההובלות. 
מחפשים מובילים מקצועיים?
אנו ב"יוסי הובלות" נספק לכם שירות בטוח ומבוטח להולת חפצים, אחסון לטווחי זמן שונים ועוד.
התקשרו עכשיו!