לקבלת הצעת מחיר:

מנופים להרמת ריהוט


מרבית ההובלות שאנחנו מבצעים, בין אם מדובר בהובלות של דירות או משרדים, אינן דורשות ציוד מיוחד. בסך הכל כל מה שצריך זה מובילים, משאית ובמקרה הכי קיצוני חגורות גב מיוחדות שמאפשרות לשאת משקלים כבדים מבלי לגרום נזק לגב בזמן ההובלה. 

אך ישנן הובלות שדורשות שימוש באביזרים ואמצעים מסיביים יותר. כך למשל, אם אנחנו רוצים להעביר ריהוט כבד לקומות עליונות או מקומות עליונות, סביר להניח שאנחנו נידרש להזמין מנוף הרמה מיוחד. זה נכון לגבי מצבים בהם יש לבצע הובלות מקומות גבוהות בבניינים ישנים בהם אין מעלית או שדווקא ביום המעבר, המעלית מקולקלת. מנופי הרמה שכאלה יכולים לעזור להוריד את כל החפצים מהקומה העליונה אל המשאית ולהיפך. 

לשם כך, עלינו להזמין חברת הובלה מנוף, חברה שיש לה מנופים להרמת ריהוט. לא מדובר בחברה רגילה אלא חברה שיכולה לספק לנו שירותי מנופי הרמה לכל גובה. על פי רוב, מדובר במנופים מיוחדים שניתן להלביש על מעקה המרפסת או על אדן החלון, בצורה נוחה ופשוטה ומשם ניתן להוריד ולהרים חפצים מסוגים שונים. 

לפני שאנחנו ממהרים להזמין חברה שיש לה מנופים להרמת ריהוט, אנחנו צריכים לספק לחברה את כל המידע אודות המיקום של המבנה שלנו, לא רק כתובת אלא יותר מזה, הכוונה לקומה וכיצד בנוי הבניין, כך החברה תוכל להתאים את אותו מנוף הרמה בצורה נוחה ופשוטה. חשוב לומר, לחברת שיש מנופים להרמת ריהוט, יש גם צוות מקצועי מיוחד שיודע כיצד להתאים את המנוף לסוג ההובלה, צוות שיודע כיצד להתקין את המנוף בצורה בטוחה וכמובן צוות שיודע כיצד להשתמש במנוף הרמה. 

נקודה נוספת שאנחנו צריכים לזכור זה השטח. כלומר, אנחנו צריכים לדעת שעלינו להשתמש בשטח מסוים, לשמור שטח מסוים עבור המשאית עם המנוף. בדיוק כמו שאנחנו שומרים שטח למשאית הובלה באופן כללי, כך עלינו להשאיר שטח עבור המנוף עצמו. אם זה יכול להשפיע על מי מהשכנים שלנו, הרי שעלינו לעדכן אותו ובכלל את כל דיירי המבנה, שיש לנו כוונה להשתמש במנוף הרמה באותו יום. 

לפני סיום צריך לומר, מנופים להרמת ריהוט הם הכרחיים, אומנם הם לא זולים, אך הם הכרחיים ולכן אסור לנו לדלג עליהם, אסור לנו לוותר עליהם. שכן ייתכן מאוד שאם לא נשתמש בהם, לא נוכל לבצע את ההובלה כנדרש. לכן מוטב לנו להזמין את השירות, גם אם הוא ייקר את עלויות ההובלה. 

אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית עבור מנופים להרמת ריהוט. חברת יוסי הובלות היא חברה שמחזיקה ברשותי מנופי הרמה שונים. פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית. אנחנו עומדים כאן לרשותכם בכל עת ובכל שעה. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום. 
 
דברו איתנו! 
072-33-80-473
info@moving-il.co.i
l
שירותי הובלה משלימים
"יוסי הובלות" אינה עוד חברת הובלות. אצלינו ביוסי הובלות מבינים את צורכי הלקוח ומספקים קשת רחבה של מוצרי הובלה משלימים כמו למשל אחסון חפצים, אריזה ופריקה , הובלה עם מנוף ועוד מגוון שירותי הובלה רחב.
הובלות משרדים
הובלות משרדים היא המומחיות שלנו ביוסי הובלות. אצלינו תוכלו למצוא את כל השירותים הדרושים להובלת משרד או עסק, החל בעיטוף והגנה על החפצים וכלה בהובלה מבוטחת ויעילה.
הובלות קטנות
לא משנה אם מדובר בפריט בודד או מספר פריטים להובלה, אצלינו ביוסי הובלות שום הובלה לא קטנה מדי והמחירים ללא תחרות.
כל הובלה מבוטחת ומבוצעת ביעילות, זריזות ושירות ללא פשרות - התקשרו עכשיו וקבלו הצעת מחיר! 
הובלות
חברת הובלות "יוסי הובלות" מספקת את כל סוגי ההובלות.
הובלות קטנות,הובלות דירות, הובלות משרדים,הובלות מפעלים,הובלות עסקים,שליחויות,הובלת מכשירי חשמל,אריזה ופריקה ועוד אינספור שירותים משלימים בתחום ההובלות. 
מחפשים מובילים מקצועיים?
אנו ב"יוסי הובלות" נספק לכם שירות בטוח ומבוטח להולת חפצים, אחסון לטווחי זמן שונים ועוד.
התקשרו עכשיו!